autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Uzzini, kā pārkreditācija var palīdzēt Tev tikt galā ar aizdevumiem!

Mūsdienās cilvēkam var būt noformēti vairāki kredīti vienlaicīgi. Īpaši pieprasīti ir īstermiņa aizdevumi līdz algas dienai, taču daudziem ir arī patēriņa kredīti, kredītkartes, kredītlīnijas un citi aizdevumi. Jo apjomīgākas ir parādsaistības, jo grūtāk ievērot visus atmaksas termiņus un izvairīties no parādu veidošanās. Parocīgs situācijas risinājums ir pārkreditācija. Ja vēlies uzzināt vairāk par šo kreditēšanas veidu, izlasi šo rakstu!

Vienkārša & efektīva pārkreditācija privātpersonām

Pārkreditācija jeb kredītu apvienošana ļauj pārvērst vairākus īstermiņa un ilgtermiņa kredītus vienā. Būtībā, tas ir jauns, apjomīgs ilgtermiņa aizdevums, kas tiek izsniegts specifiski esošo kredītu atmaksai. Noteikti esi lasījis, ka aizņemšanās veco parādsaistību segšanai ir bezatbildīga rīcība, taču kredītu apvienošana radikāli atšķiras no atkārtotas aizņemšanās. Piesakoties kredītu apvienošanai, aizņēmējs godīgi informē kreditoru par savām finansiālajām problēmām. Vēl viena pārkreditēšanas īpašā pazīme ir tas, ka jauns aizdevums netiek pievienots esošo kredītu kuplajam pulkam.

Apvienojot aizdevumus, aizņēmējs iegūst iespēju norēķināties ar saviem kreditoriem vienas dienas laikā. Pēc esošo kredītu atmaksas aizņēmējam paliek viens ilgtermiņa kredīts ar:

vienotu procentu likmi. Pārkreditējot aizdevumus, var būtiski samazināt procentu maksājumus, jo ilgtermiņa kredīta procentu likme ir daudz zemāka nekā ātrajiem aizdevumiem;
vienotu atmaksas grafiku. Vairs nekādas nekārtības, tikai viens maksājuma datums mēnesī;
garāku atmaksas termiņu. Īstermiņa kredīti ir riskanti tieši sava termiņa dēļ, tāpēc ātrie kredīti bieži vien pārtop par parādiem. Garāks termiņš nozīmē mazākus ikmēneša maksājumus un ir draudzīgāks aizņēmēja budžetam.

Kredītu apvienošana online ir saprotama un operatīva. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā izvēlēties sev piemērotāko apvienošanas variantu!

Ātro kredītu apvienošana: kādi varianti ir aizņēmējiem?

Kredītu pārkreditācija ir individualizēts pakalpojums, jo katra aizņēmēja situācija ir unikāla, tāpēc kreditori rūpīgi izvērtē ikvienu pārkreditācijas pieteikumu. Ja kreditors būs izlēmis sadarboties ar aizņēmēju, tiks sagatavots individuāls pārkreditēšanas piedāvājums. Kredītu apvienošanas nosacījumi ir atkarīgi no klienta:

● kopējā parādsaistību apjoma;
● reālas maksātspējas;
● kredītvēstures statusa;
● ienākumu avota (oficiāla darba alga vai neoficiāli ienākumi, ko nevar apliecināt ar atbilstošajiem dokumentiem).

Individuāla pieeja kredītu apvienošanai nozīmē, ka aizņēmējs nevar sākotnēji zināt, kāds būs viņam piedāvātais kredītlīguma variants. Savās mājaslapās kreditori norāda pamatinformāciju par pārkreditēšanu – procentu likmes robežas, minimālo un maksimālo atmaksas termiņu, kredītlimitu. Vērts atcerēties, ka uz labākiem un izdevīgākiem nosacījumiem var pretendēt personas ar pozitīvu kredītvēsturi un uzticamu aizņēmēja profilu, tāpēc ieteicams nekavēt kredītu termiņu un savlaicīgi pārfinansēt esošos aizdevumus.

Un tomēr ātro kredītu pārkreditācija nav pilnīgi nepazīstama nozare, kur aizņēmējs iegūst informāciju tikai pēc pieteikuma nosūtīšanas. Vēl pirms pieteikšanās šim pakalpojumam Tu vari aptuveni saprast, kāds pārkreditēšanas veids var būt Tev pieejams. Lasi tālāk un uzzini, kā iedalās kredītu apvienošana vienā maksājumā!

Kredītu pārkreditācija bez ķīlas – kādi ir ierobežojumi?

Vispieprasītākā aizņēmēju vidū ir ātro kredītu pārkreditācija bez ķīlas. Tas nav brīnums, jo saņemt jaunu aizdevumu bez ķīlas var daudz ātrāk, turklāt nevienam negribas riskēt ar vērtīgu īpašumu. Pārkreditācija bez ķīlas ir pieejama pie vairākiem kreditoriem, taču saņemt šādu pakalpojumu var tikai klienti:

ar pozitīvu kredītvēsturi. Kavētie kredītu termiņi liecina par to, ka aizņēmējam jau ir radušas finanšu problēmas, tāpēc aizdevējs nevar būt pārliecināts par aizņēmēja uzticamību aizņemšanās jautājumos. Bet, ja kredītvēstures statuss ir pozitīvs, un aizņēmējs ir pieteicies kredītu apvienošanai savlaicīgi, kreditors var būt pretimnākošs un var piedāvāt pārkreditēšanu bez ķīlas;
ar oficiāliem ienākumiem. Pārkreditēšanas gadījumā aizņēmēja nodarbinātības veidam ir vitāla nozīme. Pārkreditēšanas apjoms parasti ir ievērojams, tāpēc kreditors vēlas būt pārliecināts, ka aizņēmēja maksātspēja ir pietiekama, un ikmēneša ienākumu līmenis – stabils. To var apliecināt ar izziņu no darbavietas, VID un VSAA. Īpaši aktuāli tas ir banku klientiem – pārkreditācija SEB vai DNB bankā ir pieejama tikai oficiāli nodarbinātiem aizņēmējiem.

Nozīme ir arī pārkreditēšanas summai. Jo apjomīgāks ir kopējais parādsaistību apjoms, jo lielāka varbūtība, ka pārkreditēšana būs pieejama tikai pret ķīlas nodrošinājumu. Tas ir vēl viens arguments par labu savlaicīgai kredītu apvienošanai, jo procenti un kavējuma nauda būtiski palielina kopējo atmaksas summu.

Kredītu pārkreditācija pret ķīlu – pieejama arī parādniekiem

Ja kredītu apvienošana vienā bez ķīlas nav iespējama, aizņēmēji var izvēlēties pārfinansēt aizdevumus pret ķīlas nodrošinājumu. Daudzos gadījumos tas ir vienīgais pieejamais risinājums, jo kreditori ir gatavi sadarboties ar dažādiem aizņēmējiem un palīdzēt risināt dažādas situācijas, taču aizņēmējiem ir jābūt gataviem apliecināt savu finanšu uzticamību.

Kredītu apvienošana pret ķīlu ir pieejama personām:

ar sabojātu kredītvēsturi. Parādi gandrīz vienmēr nozīmē, ka aizņēmējam būs jāieķīlā savs īpašums, lai dabūtu jaunu aizdevumu. Negatīva kredītvēsture kaitē aizņēmēja statusam, tāpēc ķīla ir vienīgais veids, kā tikt pie nepieciešamās kredītu apvienošanas;
ar lielu parādsaistību apjomu. Ja aizņēmējs vēlas pārkreditēt ne tikai vairākus īstermiņa aizdevumus, bet arī patēriņa kredītus, hipotēku un citus apjomīgus kredītu veidus, viņam jārēķinās ar ķīlas nepieciešamību;
bez oficiāliem ienākumiem. Daži aizdevēji pārfinansē kredītus arī tad, ja aizņēmējs nevar uzrādīt izziņu no darbavietas. Bet, ja bankas konta izraksts apliecina, ka aizņēmējam ir pietiekami un regulāri ienākumi, pārkreditēšana var tikt noformēta pret ķīlu.

Ķīlas izvērtēšana un noformēšana aizņem vismaz dažas darba dienas. Neaizmirsti noskaidrot, vai kreditors piedāvā profesionālu īpašuma izvērtēšanu, un vai tā ir bez maksas!

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi – iespēja atbrīvoties no parādiem

Ja kredītu dēļ Tu jau esi iedzīvojies parādos, kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi ir optimāls situācijas risinājums. Atdot parādus, paļaujoties tikai uz saviem ienākumiem, var būt problemātiski, turklāt tas izmaksās daudz vairāk nekā ātro kredītu apvienošana.

Lai gan pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi nav tik plaši izplatīta kā pārkreditācija bez ķīlas personām ar pozitīvu kredītvēstures statusu, tas nebūt nav nesasniedzams mērķis. Saņemot nepieciešamo finansējumu, Tu varēsi:

● nekavējoties segt visas esošās parādsaistības, atmaksājot gan kredītu pamatsummas, gan kavējuma naudu un procentus;
● atbrīvoties no kredītu un parādu sloga un nogurdinošas komunikācijas ar vairākiem kreditoriem;
● sākt pakāpenisku ilgtermiņa kredītu atmaksu, veicot nelielas ikmēneša iemaksas vairāku mēnešu garumā.

Ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā ir daudzveidīga, tāpēc atrast sev piemērotāko variantu ir samērā viegli. Paveikt to pavisam ātri Tev palīdzēs īpaša mājaslapa – Netcredit.lv!

Pārkreditācija bez problēmām: atrodi savu kreditoru!

Netcredit.lv ir kredītu salīdzināšanas platforma, kur ir apkopoti labākie nebanku aizdevēju piedāvājumi. Nesteidzies meklēt palīdzību pie populārākajiem kredītdevējiem – varbūt pārkreditācija DNB nemaz nav tik izdevīga, kā šķiet? Vispirms uzzini, kādus kredītu apvienošanas nosacījumus piedāvā visi tirgus dalībnieki. Apmeklējot Netcredit.lv mājaslapu, Tu iegūsi:

● parocīgu meklēšanas rīku;
● aktuālu informāciju par kreditoru nosacījumiem;
● kredītu apvienošanas atsauksmes;
● atbildes uz izplatītākajiem jautājumiem.

Ja Tev ir nepieciešama pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi, ja vēlies uzzināt, kur pieejama pārkreditācija bez ķīlas, atbildes atradīsi Netcredit.lv mājaslapā. Ienāc & izvēlies labāko kredītu apvienošanas piedāvājumu!

Pievienot komentāru