autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

“Latvijas Produkts” zīme — neaizstājams kvalitātes garants

Aizvadītais gads birojam “Latvijas Produkts” izrādījies gana ražens – birojs atbalstu sniedzis vairākiem desmitiem pašmāju ražotājiem, palīdzot tiem popularizēt Latvijā ražoto preču unikalitāti, kā arī uzlabot produktu ražošanas attīstību. Veidojot ciešu sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem, birojs ikvienam tā biedram nodrošina plaši pieejamas biznesa attīstības un izaugsmes iespējas, tai skaitā piešķirot kvalitātes zīmi, kas apliecina produkta kvalitāti un augsto vērtību. Arī šogad birojs ir iecerējis turpināt sniegt savu atbalstu vietējiem ražotājiem ar pārliecību, ka latvieši ir talantīga un meistarīga tauta, kuru produkti un pakalpojumi ir pelnījuši pircēju atzinību.

Kā norāda “Latvijas Produkts” projektu vadītāja Ieva Rozenberga, mūsu pašmāju ražotāji piedāvā daudzpusīgu preču un pakalpojumu klāstu, taču ne vienmēr pircējiem tiek izcelts, ka attiecīgais produkts radīts Latvijā. “Biroja “Latvijas Produkts” mērķis jau kopš pašiem aizsākumiem ir popularizēt un izcelt pašmāju produktus milzīgajā importa klāstā. Kā liecina biroja veiktās aptaujas, patērētāji labprāt izvēlas vietējo produkciju, kura marķēta ar kvalitātes zīmi, tādējādi gūstot pārliecību, ka izvēlas vislabāko sev un savai ģimenei. Mēs vēlamies, lai ikviens mūsu pašmāju ražotājs tiku izcelts un pircējiem būtu pieejami unikāli, vietējo ražotāju produkti, kas satur veselīgas sastāvdaļas un kalpo kā kvalitātes garants,” norāda Rozenberga, piebilstot, ka uz šādu atpazīstamības zīmi var pretendēt ikviens, kuram ir vēlme izcelt savus produktus, kas radīti no Latvijā pieejamām izejvielām.

“I’M UNITY”, kas piedāvā uzturu bagātinātājus, kuru ražošanā izmantotas tikai un vienīgi Latvijā iegūtas, audzētas un ražotas izejvielas, ir pārliecināts, ka šāda kvalitātes zīme nepieciešama ikvienam pašmāju ražotājam. Kā norāda “I’M UNITY” īpašnieks un dibinātājs Ivars Minkevičs, produkts, kas balstīts uz visiem zināmām un pārbaudītām lietām, tradīcijām un klasiskajām vērtībām, ir īstens Latvijas produkts. “Kvalitātes apliecinājums ir lieliska iespēja izcelt savu produktu vērtīgās īpašības, apliecināt patērētājiem, ka tas ir dabisks, veselīgs un baudāms. Pateicoties “Latvijas Produkts” zīmogam pircēju interese ir manāmi pieaugusi un tas rada pārliecību, ka mūsu tautai svarīgi ir atbalstīt vietējos ražotājus un viņi to dara labprāt. Ar kvalitātes zīmi vietējos tirdziņos mēs esam kļuvuši daudz pamanāmāki un ir liels prieks, ka mūsu produkcija tiek novērtēta,” norāda I.Minkevičs.

“I’M UNITY” pircējiem piedāvā upeņu un melleņu tinktūras, kas satur tikai un vienīgi Latvijā ražotas izejvielas, uzlabojot cilvēku imūnsistēmu un stiprinot veselību.

Biroja “Latvijas Produkts” atbalstu un sadarbības iespējas augsti novērtē arī zemnieku saimniecība “Veckūkuri”, kurai piešķirtas kvalitātes zīmes “Latvijas Produkts” un “Quality Product of Latvia”.

“Ar “Latvijas Produkts” atbalsta programmu mēs veiksmīgāk sasniedzam savu potenciālo klientu un pārliecinošāk spējam pateikt visu, kas viņam svarīgs, proti, mūsu piena produkti ir dabīgi, kvalitatīvi, inovatīvi un Latvijā ražoti. Mūsu uzņēmums sajūt pienesumu, ko dod sadarbība ar biroju “Latvijas Produkts”,” norāda Ilvija Jakovina, zemnieku saimniecība “Veckūkuri” (zīmols “Mans Piens”) īpašniece.

Pavisam nesen “Mans piens” laidis klajā savus jaunākos produktus – svaiga siera desertus dažādu ogu želejās, kas ir vēl nebijis produkts Latvijas tirgū.

Birojs “Latvijas Produkts” sniedz atbalstu ikvienam pašmāju ražotājam, piešķirot gan kvalitātes apliecinājuma zīmi, ar kuru marķēt savu produktu, gan piemērojot individuālu atbalstu programmu, kā arī ik mēnesi rīkojot uzņēmumiem publicitātes kampaņas, kuras izceļ produkta unikālās īpašības un vērtības.

Birojs “Latvijas Produkts” vēlas apzināt vietējos uzņēmējus, kas vēlas saņemt atbalstu, pastāstīt par sevi tieši no šī – Latvijas Produkta pozicionējuma, izceļot sava produkta labās īpašības.

Plašāka informācija un iespēja pieteikties: http://pieteikums.lv/latvijas-produkts

Tāpat vietējiem uzņēmumiem ir iespēja pieteikties vēl divām dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm. Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū. Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Savukārt kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Lai pieteiktos kvalitātes zīmei “Dabīgs Produkts”
http://pieteikums.lv/dabigs-produkts

Lai pieteiktos kvalitātes zīmei “Quality Product of Latvia”
http://pieteikums.lv/quality-product

Pievienot komentāru