autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Labākās austiņas tiem, kuri nevēlas pārmaksāt

Skaņas un mūzikas eksperti vienbalsīgi apgalvo, ka, vēloties dzirdēt kvalitatīvu skaņu, ir nepieciešams ieguldīt lielas investīcijas skaņu aparatūrā – gan skaļruņos, gan austiņām. Un patiešām, aplūkojot austiņu, kas ir vispiemērotākās tam, lai klausītos mūziku, apskatus, tās visas maksā ne mazāk kā dažus simtus ASV dolāru. Taču vai patiesi nav iespējams klausīties labu un kvalitatīvu mūziku neizdodot kaudzi naudas? Tas patiesi ir iespējams!

Protams, pats pirmais solis, nevēloties tērēt pārāk daudz naudas, ir budžeta noteikšana. Pēc tam vajadzētu nolemt, kāda tipa austiņas ir nepieciešamas, jo tām ir vismaz 5 dažādi veidi – tās iedalāmas gan pēc formas, gan pēc to savienojuma, tāpēc izvēlēties, patiesi nav viegli. Šī iemesla dēļ interneta portāls „Trusted Reviews”, sniedz labāko 2017. gada austiņu, kuru cena nepārsniedz 150 eiro, apskatu.

Labākās ausu aizsedzošās austiņas līdz 25 eiro

Apskatnieki ir izmēģinājuši gana daudz dažādu modeļu austiņu, kuru cena nepārsniedz 20 sterliņu mārciņas. SENNHEISER HD 201 kļuva par nepārprotamu uzvarētāju šajā kategorijā. Mūzikas mīļotājiem ir lieliski zināms SENNHEISER skaņu tehnikas ražotāja vārds, tāpēc nenāksies vilties. Protams, ausu aizsedzošās austiņas pat iztālēm nav salīdzināmas ar dārgākajiem tā paša ražotāja modeļiem ne izskata, ne skaņas kvalitātes ziņā. Taču skaņas kvalitāte par tādu cenu ir patiesi lieliska. Šīs austiņas ir ar vadu, bet vads sasniedz pat 3 metrus, tāpēc tās lietot būs patiesi ērti. Pats austiņu rāmis ir būtiski vieglāks un nestabilāks. Tās austiņas izgatavotas no mākslīgās ādas – taču tas skaņas kvalitāti neietekmē.

Labākās ausu aizsedzošās austiņas līdz 60 eiro

Latvijā mazāk dzirdēta ražotāja AKG Y50 modeļa austiņas lieliski sevi apliecina, izvēloties labāko skaņu. Šīs vadu austiņas savas skaņas kvalitātes dēļ nepiekāpjas pazīstamākajam „Beats Solo 2” modelim, kas šodien maksā ap 150 sterliņu mārciņu. Šīs austiņas ir pietiekami moderna dizaina, tās var iegādāties pat vairākās dažādās krāsās, tās izceļas ar lielisku zemo frekvenču kvalitāti, kā arī ir ļoti vieglas un ērti nēsājamas.

Labākās ausīs liekamās austiņas līdz 60 eiro

Ausis aizsedzošās austiņas parasti izmantojamas mājās un lieliski pasargā no ārējo trokšņu ietekmes. Taču ne vienmēr, bet īpaši darbā, ir praktiski nesāt tāda tipa austiņas. Tostarp ausīs ieliekamās austiņas visbiežāk izceļas ar būtiski sliktāku skaņas kvalitāti. Alumīnija korpusa SOUNDMAGIC E50 austiņas var būt lieliska izvēle izvēloties ausīs ievietojamās austiņas. Kaut arī „SoundMagic” ir Ķīnas ražotājs, taču tas rietumu tirgū ir pamazām ir izpelnījies savu atpazīstamību patiesi lieliskas kvalitātes izstrādājumu dēļ. Internetā var atrast daudzas labas atsauksmes par „SoundMagic” austiņām. SOUNDMAGIC E50 modeļa austiņas ļaus klausīties daudz labāku skaņu, salīdzinājumā ar jebkurām citām līdzīgām austiņām par līdzīgu cenu. Tās ir ne tikai kvalitatīvas, bet arī izskatās stilīgi, tā var būt lieliska izvēlē jebkuram melomānam.

Labākās ausu aizsedzošās austiņas līdz 150 eiro

Palielinoties austiņām paredzētajam budžetam, iespējams atrast ar vien labākus variantus. Apskatnieki vienbalsīgi apstiprina „Audio Technika ATH-M50X” austiņas kā labākās savā kategorijā – tās maksāja līdz 120 sterliņu mārciņām. Tās ir vienas no labākajām austiņām, kuras var iegādāties par līdzīgu cenu. Lieliska augstu frekvenču skaņas kvalitāte, kas ir saskaņota ar papildus zemajām frekvencēm ļauj klausīties patiesi lielisku un izteiktu skaņu tādā kvalitātē, kādā jūs klausītos mūziku koncertā. Šī modeļa „Audio Technika ATH-M50X” austiņas ir patiesi stilīgas. Turklāt, to kausiņi ir salokāmi, tāpēc šīs austiņas aizņems maz vietas un būs gana ērtas ceļojumos. Tās īpaši patiks tiem, kam patīk lielu gabarītu austiņas.

Labākās ausīs liekamās austiņas līdz 120 eiro

Šajā kategorijā uzvarēja iepriekš minētās SENNHEISER CX 5.00 modeļa austiņas. Šīm austiņām ir ne tikai burvīga metāla apdare, bet arī 3 vadības pogas. Tās ļauj iegūt gana kvalitatīvu skaņu, salīdzinot ar citām austiņām par līdzīgu cenu. Ausīs liekamo austiņu kategorijā SENNHEISER visvairāk patīk dižoties ar savu „Momentum In-Ear” modeli, kas izceļas ar patiesi modernu izskatu. Taču runājot par skaņa kvalitātes un cenas atbilstību, CX 5.00 paliek nepārprotams uzvarētājs.

Labākās ausu aizsedzošās austiņas līdz 120 eiro

Šajā kategorijā apskatnieku simpātijas ieguva GRADO SR80E modeļa austiņas. Tās piesaista acis tikai sava gana atšķirīgā retro dizaina dēļ, taču jūs nepievils arī skaņas kvalitātes. Šīs austiņas bloķē nelielu ārējo troksni, turklāt, skaļi klausoties mūziku, visticamāk to dzirdēs arī apkārtējie, tāpēc sabiedrībā tās lietot var būt gana riskanti. Neskatoties uz to, šīs dinamiskās austiņas, ļaujot baudīt Hi-Fi kvalitātes skaņu, neizdodot dažus simtus eiro, kļūs par ikdienas sabiedroto.

Kā izvēlēties?

Cena un kvalitāte bieži nav vienīgie rādītāji, pēc kuriem pieņemams lēmums pirkt vai nepirkt. Vajadzētu novērtēt, vai austiņas tiks izmantotas mājās, darbā vai varbūt tiks lietotas ejot pa ielu. Jo jūs taču nevēlaties, ka klausoties mūziku kolēģi sāktu dusmīgi bakstīt plecu. Cits svarīgs aspekts – savienojums.
Tiem, kuriem patīk apmeklēt sporta klubus vai tiem, kuri tiecas panākt lielu mobilitāti, vadu austiņas ir gana slikta izvēle. „Bluetooth” savienojuma bezvadu austiņas tādā gadījumā būs lieliska izvēle, taču par tām, atkal, visticamāk nāksies papildus piemaksāt. Taču tiem, kuri ir iegādājušies „iPhone 7” telefonu, kam nav standarta 3,5 mm audio savienojuma, tādēļ šaubīties visticamāk nevajadzēs.

Pievienot komentāru