autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kur vēl šogad iespējams investēt uzņēmuma attīstībai nākamajam gadam?

Straujiem soļiem tuvojas Jaunais gads, kuru ierasti sākam ar jaunām cerībām un apņemšanos. Arī uzņēmējiem šis ir pēdējais brīdis, lai apsvērtu jaunas iespējas, ar kuru palīdzību veicināt biznesa straujāku attīstību, celtu darbinieku motivāciju un nodrošinātu, lai nākamais gads būtu iespēju un panākumu gads. Uzņēmēji regulāri jautā, kur visefektīvāk investēt līdzekļus uzņēmuma izaugsmei un tāpēc esam sagatavojuši vairākus ieteikumus, kas nodrošinās, lai ieguldījums ir pārdomāts un atdeves pilns.

Grāmatvedības klubs

Mūsdienas ikviens bizness vairāk vai mazāk ir saistīts ar grāmatvedību – lai veiksmīgi izveidotu un attīstītu savu uzņēmējdarbību zināšanas šajā jomā ir nepieciešamība. Cerot uz drīzumā gaidāmo ekonomikas stabilizāciju valstī, arvien vairāk uzņēmumi piesakās dalībai tieši Latvijas Grāmatvedības klubā (LGK), tādējādi nodrošinot nepārtrauktu aktuālās informācijas pieejamību, speciālistu konsultācijas un zināšanu papildināšanas iespējas.

Piesakot dalību LGK uzņēmumi iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.

Vienreizēja reģistrācijas maksa (EUR 300 gadā) nodrošinās regulāru informāciju par nodokļu jomas aktualitātēm, turklāt tā ir arī iespēja konsultēties un rast atbildes uz jautājumiem, kas aktuāli tieši konkrētam uzņēmumam.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/gramatvedibas-klubs

Biroju vadītāju klubs

Biroja vadītājs ir ikviena uzņēmuma tēla veidotājs – tā darba pienākumi saistīti gan ar komunikāciju, kas saistīta ar klientiem, sadarbības un pakalpojumu partneriem, gan arī darbiniekiem. Biroja vadītājs ir viens no galvenajiem iesaistītajiem problēmsituāciju risināšanā un labvēlīgas vides radīšanā birojā, kā arī visā uzņēmumā. Uz rezultātu orientēti uzņēmumi, kas novērtē savus darbiniekus, labprāt izmanto iespēju pieteikties izglītības centra “Biznesa Akadēmija” izveidotajam Biroja Vadītāju klubam, kura iespējas ir teju neizsmeļamas.

Arvien vairāk uzņēmumi izmanto šo iespēju, norādot uz priekšrocībām, ko tā sniedz, kā arī uz izdevīgo cenu, kurā ietverts viss, kas uzņēmuma attīstībai ir nepieciešams. Pateicoties programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam, Biroja Vadītāju kluba gada maksa sastāda tikai EUR 350 (gada maksā jau iekļautas visas apmācības, īpašas iespējas, konsultācijas utt.; standarta gada maksa – EUR 850), taču ieguvums ir vismaz pieckārtīgs.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/bvklubs

Intensīvās 3 mēnešu uzņēmējdarbības attīstības programmas ar līdzfinansējumu

Lai paaugstinātu uzņēmumu konkurētspēju un veicinātu to pārliecinošu ilgtermiņa attīstību, visbiežāk nepietiek ar vienas noteiktas jomas aktivizēšanu. Nepieciešams komplekss izaugsmes plāns, jeb attīstības programma, kas primāri ietver apmācības, konsultācijas un konkrētu darbību kopumu. Tas viss tikai secīgi un pietiekoši intensīvi realizēts var sasniegt augstus rezultātus.

Sadarbībā ar Latvijas Izgudrojumu un inovāciju centru “Latvia Invent” un Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centru “SDTIC” izveidotas īpašas 3 mēnešu attīstības programmas uzņēmumiem.

Uzņēmumiem pieejamas piecas attīstības programmas. Katra no tām orientēta uz citu biznesa attīstības virzienu. Uzņēmējiem pieejamas apmācības un konsultācijas biznesa stratēģijā un vadībā, inovācijas konkurētspējas stiprināšanā, efektīvā pārdošanā un tās vadībā, radoša mārketinga komunikācijā (tirgus izpēte, mārketings, reklāma, PR) un personāla vadībā un komandas motivācijā.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://registreties.lv/attistibas-programmas

Vietējo uzņēmumu atbalsta programma

Ikviens Latvijas uzņēmums ir nozīmīga daļa mūsu tautsaimniecības izaugsmē un attīstība. Tikai ar kopīgiem spēkiem un mērķiem ir iespējams uzlabot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un pierādīt, ka pašmāju ražotāju spēkos ir piedāvāt inovatīvas, kvalitatīvas un daudzveidīgas preces un pakalpojumus. Lai veicinātu vietējo produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinātu to kvalitāti un sekmētu produkcijas pārdošanas apjomus, birojs “Latvijas Produkts”, pateicoties Latvijas Uzņēmējdarbības attīstības centra programmas “Biznesa uzrāviens” un “Latvijas Eksportpadomes”, kā arī Latvijas izgudrojumu un inovāciju centra “Latvia Invent” atbalstam, piedāvā iespēju pieteikties īpašai atbalsta programmai, kuras ietvaros uzņēmumiem būs pieejamas plašas iespējas biznesa attīstībai un izaugsmei.

Atbalsta programmā ir iekļauta gan biznesa apmācību iespējas (kursi un semināri par brīvu, individuālo apmācību programmu sastādīšana), gan biznesa attīstības stratēģiskais atbalsts un konsultācijas, tirgus un sabiedriskās domas izpētes pakalpojumi par jaunu produktu un inovāciju ieviešanu uzņēmumā, konkurentu monitorings un tirgus līderības stratēģijas sastādīšana un ieviešana katram uzņēmumam individuāli, u.c.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/lv-produkts-atbalsta-programma

Biznesa apmācības

Biznesa attīstība nav iedomājama bez profesionālām zināšanām, kas šī brīža darba konkurences apstākļos ir kļuvusi par nepieciešamību veiksmīgai attīstībai. Jaunas zināšanas sniedz ne tikai iespēju tiekties uz izcilību un panākumiem, bet arīdzan nodrošina veiksmīgu un peļņu nesošu biznesa vadību.

Šobrīd katram uzņēmumam, iestādei un privātpersonai ir unikāla iespēja plānot savlaicīgi apmācības, seminārus un kursus 2017. gadam, kam šobrīd ir pieejams programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējums – tātad katram uzņēmumam iespēja krietni ietaupīt.

Nenoliedzami, ikviena darbinieka ieguvums ir jauna pieredze, apmācība un jauni izaicinājumi. Apmācības ir iespēja papildināt un padziļināt savu profesionālo kompetenci un paplašināt savu pieredzi.

Biznesa Akadēmija izglītības programmu loks ietver tādas tēmas kā mārketings, reklāma, pārdošana, psiholoģija, komunikācija un daudzas citas, savukārt NLIC organizē dažādus seminārus par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem un ar to saistītajām ekonomiskajām pārmaiņām. Semināros sniegtās zināšanas būtiski palīdz uzņēmumu tālākizglītībai un izaugsmei, kā arī paplašina un uzlabo uzņēmuma darbinieku esošās zināšanas.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://registreties.lv/apmacibas

Biznesa akadēmijas un NLIC dāvanu kartes

Uzņēmumi arvien augstāk novērtē iespēju ieguldīt darbinieku izaugsmē un ne velti – pateicoties jaunām prasmēm un zināšanām iespējams parūpēties ne tikai par darbinieku, bet arīdzan uzņēmuma attīstību un izaugsmi. Šomēnes krietni pieaudzis pieprasījums pēc lieliskas iespējas sākt jauno gadu ar jaunu apņemšanos – ikvienam ir iespēja iegādāties sertifikātu 2017. gadam semināru, kursu un biznesa apmācību apmeklējumam par jebkuru summu izglītības centros “Biznesa Akadēmija” un “Nodokļu likumdošanas izglītības centrs” (NLIC).

Iegādājoties dāvanu karti par 100 EUR, iespēja apmeklēt seminārus, kursus un biznesa apmācības 200 EUR vērtībā, iegādājoties par 500 EUR, iespēja apmeklēt seminārus 1000 EUR vērtībā visa gada garumā, tātad dāvanu sertifikāta summai tiek pievienoti + 100%! Un dāvanu sertifikāta summu izvēlaties Jūs.

Biznesa Akadēmija un NLIC ir vieni no vadošajiem izglītības centriem Latvijā, kuri pamatoti lepojas ar saviem izcilajiem speciālistiem, kas ir veiksmīgi savas jomas eksperti jau vairāku gadu garumā, tie piedāvā vairāk nekā 20 mācību programmu seminārus, kuri piemēroti ikvienam uzņēmuma darbiniekam.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/davanu-kartes

Uzņēmējiem ir lieliska iespēja parūpēties, lai Jaunais gads iesāktos veiksmīgi, nospraužot ilgtermiņa mērķus biznesa attīstībai.

Lai izdodas!

Pievienot komentāru