autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kur izdevīgāk aizņemties uz Ziemassvētkiem?

Līdz Ziemassvētkiem atlikušas aptuveni trīs nedēļas, kas nozīmē, ka vairs nav atlicis daudz laika, lai sapirktu visas dāvanas, izplānotu svētku vakariņas un izgreznotu māju ar dažādiem rotājumiem un svētku eglīti. Nav noslēpums, ka Ziemassvētki ir vislielākais izdevumu laiks un nereti sākam jau tiem gatavoties laicīgi, tostarp gatavot ne tikai iepirkuma sarakstu, bet arīdzan krāt naudu, lai ikviena vēlmes tiktu piepildītas. Tomēr, lai cik apzinīgi un laicīgi mēs nesāktu gatavoties gada skaistākajiem svētkiem, ikviens no mums kādreiz ir nonācis situācijā, kad nepieciešams mazliet aizņemties, lai svētki būtu izdevušies. Tuvojoties Ziemassvētkiem ikvienam ir iespēja paņemt kredītu, lai bez rūpēm sagādātu visu nepieciešamo svinībām un būtu likt gan zem eglītes, gan uz galda.

Lai izvēlētos vislabāko variantu, aicinām iepazīties ar kreditoru piedāvājumiem, salīdzināt tos un izvēlēties sev visizdevīgāko!

Vivus.lv – izsniedz ātros kredītus internetā no Eur 50 līdz Eur 1500 uz atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem. Tev nav jāiesniedz nekādi dokumenti, nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, lai saņemtu ātro kredītu no Vivus.lv 10 minūšu laikā. Patstāvīgiem klientiem Vivus piedāvā izdevīgas atlaides, aizņemoties nākošreiz. Kredītam iespējams pieteikties Vivus.lv.

Ondo.lv – piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no Ondo.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc Tava aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Ondo.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Kredītam iespējams pieteikties Ondo.lv.

Opencredit.lv – izsniedz aizdevumus līdz 1500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem. Izsniegto aizdevumu mērķis ir neparedzētu pirkumu realizēšana, kā arī īslaicīgu finansiālu problēmu atrisināšana. Open Credit nodrošina ne tikai ātru aizdevuma noformēšanu un izsniegšanu, bet arī kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu. Kredītam iespējams pieteikties Opencredit.lv.

Lkcentrs.lv– ir pieredzējis speciālists kreditēšanas tirgū. Saviem klientiem piedāvā pilnu kredītu spektru – sākot no patēriņa kredītiem, beidzot ar kredītiem nekustamā īpašuma iegādei. Kredītam iespējams pieteikties Lkcentrs.lv.

Ferratum.lv – Ferratum Group ir starptautiska kompānija, kuras galvenais darbības virziens ir ātrie kredīti internetā un sms kredīti. Klientiem tiek piedāvāti vairāku veidu kredīti – patēriņa kredīts, kredītlīnija un ātrais kredīts. Aizdevums pirmās 30 dienas – bezprocentu kredīts. Piedāvā īstermiņa aizdevumus no EUR 10 līdz EUR 400 laikā posmā no 6 līdz 45 dienām, un pātēriņa kredītu aizdevumu no EUR 50 līdz EUR 1500 laikā posmā no 2 līdz 12 mēnešiem. Klientiem arī ir iespējams izvēlēties beztermiņa kredītlimitu līdz 1200 EUR. Tas nozīme, ka aizņemties var cik Jums ir nepieciešams, iekļaujoties kredītlimita robežās. Kredītam iespējams pieteikties Ferratum.lv.

Smscredit.lv– piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa kredītus. Saņemt kredītu no SMScredit.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Kredītam iespējams pieteikties Smscredit.lv.

Latcredit.lv– piedāvā visa veida kredītus, kredītu apvienošanu, nekustamā īpašuma uzpirkšanu un citus papildus pakalpojumus. Pirmais kredīts no 50 EUR līdz 250 EUR,aizņemoties turpmāk ‒ jau līdz 500 EUR. Lielāku aizdevuma summu LatCredit varēs izsniegt tikai 7 dienas pēc iepriekšējā kredīta atmaksas. Kredītam iespējams pieteikties Latcredit.lv.

Greencredit.lv– Latvijas nebanku asociācijas biedrs, ātro kredītu aizdevējs, kur ir iespējams aizņemties no 50 EUR līdz 425 EUR uz laiku līdz 30 dienām. GreenCredit piedāvā Lojalitātes programmu ar divu līmeņa atlaidēm: Sudraba (15% sākot ar 4.aizdevumu) un Zelta (30% sākot ar 7.aizdevumu). Priekšrocības – vienkārša reģistrācija, ātra noformēšana, bez slēptām komisijām, uzticams kreditors. Kredītam iespējams pieteikties Greencredit.lv.

Crediton.lv – sniedz izdevīgus īstermiņa aizdevumus visiem dzīves pavērsieniem. CreditOn ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs. Tas nozīmē ka aizdevējs veido drošu un sociāli atbildīgu ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. Pirmajā reizē ir iespējams aizņemties no 5 EUR līdz 300 EUR uz laiku līdz 40 dienām, aizņemoties turpmāk – līdz 500 EUR. CreditOn piedāvā saviem klientiem izvēlēties kredītlīniju – ātru aizdevumu ar termiņu uz 6 mēnešiem. Kredītam iespējams pieteikties Crediton.lv.

Viasms.lv – piedāvā aizņemties pirmo reizi līdz EUR 250, bet aizņemoties turpmāk – jau līdz EUR 500. Katrām aizdevumam ir viens atmaksas termiņš – līdz 30 dienām. Jaunajiem un esošajiem klientiem Viasms piedāvā atlaides uz kredītu un procentu likmēm. Turklāt, kompānija izsniedz aizdevumu līdz EUR 1500, kuru var atmaksāt viena gada laikā. Kredītam iespējams pieteikties Viasms.lv.

Sagaidīsim Ziemassvētkus bez rūpēm, izvēloties labāko aizdevuma veidu!

Pievienot komentāru