autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi: instrukcija aizņēmējiem

Ātrie kredīti var būt parocīgi, taču pārāk liels aizdevumu skaits var radīt nevajadzīgus parādu riskus. Diemžēl nokavēt kredīta termiņu ir viegli, bet tikt galā ar parādiem – sarežģīti. Viens no iespējamiem risinājumiem ir kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi – īpašais pakalpojums parādniekiem. Kredītu apvienošana ir noderīga arī aizņēmējiem ar pozitīvu kredītvēsturi, jo palīdz izvairīties no parādiem. Vai vēlies uzzināt vairāk par šo aizdevumu? Lasi tālāk un iepazīsti pārkreditēšanu tuvāk!

Kas ir kredītu apvienošana?

Ātro kredītu apvienošana, saukta arī par pārkreditēšanu, ir pakalpojums aizņēmējiem, kuri vēlas pārvērst vairākus īstermiņa aizdevumus vienā ilgtermiņa kredītā. Tāpat iespējams apvienot ātros un patēriņa kredītus, autolīzingu un citas kredītsaistības. Lūk, populārākie iemesli, kāpēc aizņēmēji izvēlas šādu risinājumu:

kredītu kopējā atmaksas summa ir pārāk liela aizņēmēja budžetam. Lai gan ikviens kreditors uzsver, ka kredīta summai jābūt samērīgai ar aizņēmēja finanšu iespējām, reizēm cilvēka maksātspēja pazeminās objektīvu iemeslu dēļ. Darba zaudējums, slimība, algas pazemināšanās – tas viss var radīt robus budžetā, un rezultātā kredītu slogs kļūst pārāk liels;
ir radušies parādi. Ja atmaksāt aizdevumus termiņā nav iespējams, kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi var būt vienīgā izeja no nelabvēlīgas situācijas. Apvienojot kredītus vienā, parādnieks iegūst iespēju atmaksāt saviem kreditoriem gan aizdevumu pamatsummas, gan uzkrātos procentus un soda naudas;
kredītu atmaksa ir pārāk sarežģīta. Katram aizdevumam ir savs atmaksas termiņš, savs ikmēneša maksājuma apjoms, un paturēt to visu galvā ir diezgan sarežģīti. Kredītu apvienošana atvieglo aizņēmēja ikdienu, jo pēc pārkreditēšanas jāveic tikai viens maksājums mēnesī, un visa informācija par pārkreditēšanu ir apkopota vienā aizņēmēja profilā.

Pārkreditējot ātros kredītus, Tu iegūsi savā rīcībā pietiekami lielu summu, ko varēsi izmantot esošo kredītu tūlītējai atmaksai. Pēc visu maksājumu veikšanas Tev paliks tikai viens aizdevums – pārkreditēšanas summa, kas jāatmaksā pakāpeniski. Vai tas patiešām ir tik parocīgi un viegli, kā izskatās? Uzzini raksta turpinājumā!

Ātro kredītu pārkreditācija: plusi un mīnusi

Būtībā ātro kredītu apvienošana ir jauns, apjomīgs ilgtermiņa aizdevums, tāpēc pirms pieteikšanās pārkreditēšanai, aizņēmējam jāizvērtē gan ieguvumi, gan iespējamie trūkumi. Vispirms noskaidro, kādi ir kredītu apvienošanas popularitātes iemesli!

5 pārkreditēšanas plusi

Kredītu apvienošana ir pakalpojums, kas ir speciāli izstrādāts, lai atvieglotu ātro kredītu atmaksu un palīdzētu aizņēmējiem norēķināties ar kreditoriem. Nav brīnums, ka, apvienojot kredītus, aizņēmējs iegūst vairākas priekšrocības, to skaitā:

1. Vienotu procentu likmi. Ātrie kredīti var būt parocīgi negaidītās situācijās, taču to galvenais mīnuss ir augsta procentu likme. Ja nelabvēlīgu apstākļu dēļ neizdodas atmaksāt aizdevumu termiņā, kopējā atmaksas summa ļoti ātri palielinās vairākās reizēs. Jo vairāk aizdevumu, jo lielākas summas jāatmaksā, un rezultātā arī aizņēmējs ar pietiekami lielu maksātspēju var nonākt parādnieku sarakstā. Situāciju sarežģī tas, ka katram kreditoram ir sava procentu likme, tāpēc kopējā pārmaksa par kredītiem var būt ļoti liela. Kredītu apvienošana vienā atvieglo kredītu atmaksu un samazina izmaksas. Ilgtermiņa aizdevumam, ko piešķir esošo parādu atmaksai, tiek noteikta konkrēta procentu likme, kas ir daudz zemāka nekā īstermiņa aizdevumiem.

2. Garāku atmaksas termiņu. Ātrie kredīti ir aizdevumi līdz algas dienai, tāpēc to atmaksas termiņš ir ļoti īss – līdz 30 dienām. Par katru kavēto dienu tiek iekasēta soda nauda, tāpēc daudz izdevīgāk ir apvienot aizdevumus un atmaksāt kredītu pakāpeniski. Kredītu apvienošana vienā maksājumā ļauj samērot kredīta maksājumus ar aizņēmēja reālu maksātspēju. Vairums kreditoru piedāvā pārkreditēt aizdevumus uz termiņu no 12 līdz pat 36 vai 48 mēnešiem. Pateicoties garam atmaksas termiņam, ikmēneša maksājumi ir daudz mazāki nekā ātrajiem kredītiem.

3. Vienotu atmaksas grafiku. Noformējot vairākus ātros kredītus vienlaicīgi, aizņēmējs riskē sajaukt atmaksas datumus un iedzīvoties parādos neuzmanības dēļ. Ievērot piecus, sešus atmaksas termiņus ir laikietilpīgi un sarežģīti, tāpēc daudz labāk ir apvienot visus ātros kredītus vienā un iegūt skaidru atmaksas grafiku. Pēc kredītu apvienošanas Tev būs jāveic tikai viens kredīta maksājums mēnesī, un visu informāciju par pārkreditēšanu varēsi pārbaudīt vienuviet, nevis meklēt informāciju dažādos profilos.

4. Iespēju saglabāt pozitīvu kredītvēsturi. Ja Tu vēl neesi kavējis ātro kredītu termiņus, bet jūti, ka nevarēsi atbrīvoties no parādsaistībām saviem spēkiem, operatīva ātro kredītu apvienošana palīdzēs saglabāt pozitīvu kredītvēstures statusu. Novērst parādu riskus ir vieglāk, nekā tikt galā ar esošajiem parādiem, tāpēc kredītu apvienošana ir parocīga ikvienam aizņēmējam, kurš vēlas parūpēties par savu finanšu nākotni.

5. Iespēju veiksmīgi atmaksāt parādus. Ja kredītu termiņi jau ir kavēti, un aizņēmējs kļuvis par parādnieku, kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi var palīdzēt norēķināties ar kreditoriem. Pārkreditējot aizdevumus, aizņēmējs iegūst savā rīcībā nepieciešamo naudas summu un var veikt visus kredītu maksājumus bez liekas kavēšanas. Salīdzinājumā ar patstāvīgiem naudas meklējumiem, kredītu apvienošana ir daudz ātrāka un efektīvāka.

Taču vai kredītu pārkreditācija patiešām ir tik ideāla? Lasi tālāk, lai uzzinātu, kādi zemūdens akmeņi sagaida aizņēmēju, kurš vēlas apvienot aizdevumus!

2 pārkreditēšanas mīnusi

Tā kā ātro kredītu apvienošana ir specifisks kreditēšanas veids, tā mīnusi jāizvērtē no citāda skatupunkta nekā ātrie kredīti. Pārkreditēšanas mīnusi galvenokārt ir saistīti ar:

1. Ķīlas nepieciešamību. Lai gan aizdevumu tirgū ir arī kredītu pārkreditācija bez ķīlas, šādu pakalpojumu var izmantot tikai aizņēmēji bez parādiem. Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi parasti pieejama tikai pret ķīlu. Parādniekiem jārēķinās ar to, ka nepieciešamo summu varēs saņemt tikai pēc mājokļa vai automašīnas ieķīlāšanas.

2. Operativitāti. Kredītu apvienošana online sastāv no diviem posmiem. Vispirms aizņēmējs piesakās pakalpojumam tiešsaistē, un pēc tam aizdevējs piedāvā pārkreditēšanas variantus. Vienošanās par līguma nosacījumiem, aizņēmēja maksātspējas izvērtēšana un līguma parakstīšana aizņem 1 – 3 darba dienas, tāpēc pārkreditēt aizdevumus 30 minūšu laikā nav iespējams.

Lai gan pārkreditēšanai ir savi trūkumi, tās priekšrocības ir svarīgākas. Pateicoties ātro kredītu apvienošanai, iespējams veiksmīgi tikt galā ar kredītsaistībām, bet kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi ir teju vienīgais risinājums parādniekiem. Vai vēlies uzzināt, kur meklēt izdevīgākos pārkreditācijas piedāvājumus? Tad lasi tālāk!

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi & citi pārkreditēšanas varianti

Ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā ir pieejama pie vairākiem nebanku kredītdevējiem. Tu vari meklēt informāciju un salīdzināt piedāvājumus patstāvīgi, taču daudz ātrāk to var paveikt ar īpašu interneta palīgu – kredītu salīdzināšanas platformu Netcredit.lv.

Netcredit.lv mērķis ir palīdzēt potenciāliem aizņēmējiem atrast labāku piedāvājumu un paplašināt savas zināšanas par nebanku kreditēšanas nozari. Izmantojot atlases filtrus, Tu viegli atradīsi, kur pieejama:

kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi;
● kredītu apvienošana vienā bez ķīlas;
● kredītu apvienošana bez darbavietas utt.

Veikt izvēli Tev palīdzēs kredītu apvienošanas atsauksmes, aizdevēju reitings un parocīgas salīdzināšanas tabulas.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi ir reāla, ja vien zini, kur to meklēt. Ienāc Netcredit.lv un iepazīsties ar kreditoru piedāvājumiem, neizejot no mājām!

Pievienot komentāru