autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

“K Senukai Ozols” tehnoloģiskajos risinājumos tiks investēts pusmiljons eiro

Jau drīzumā durvis apmeklētājiem vērs lielākais un modernākais “K Senukai” veikals Latvijā, kas atradīsies tirdzniecības centrā “Ozols”, Rīgā. Jaunajā veikalā tiks ieviesta virkne digitālu inovāciju, kas būtiski ietaupīs klientu laiku un paātrinās klientu apkalpošanas procesu. Jaunieviestie risinājumi palīdzēs klientiem ne tikai ātri un ērti iepirkties, bet arī atvieglos ikdienu darbiniekiem. “K Senukai” investīciju apjoms inovatīvu risinājumu ieviešanā sasniegs pusmiljonu eiro.

“Mūsdienu dzīves temps uzrāda jaunu tendenci – cilvēki iepirkšanos uztver nevis kā izklaidi, bet kā nepieciešamību, kurai vēlas tērēt iespējami mazāk laika. Klienti ir mūsu prioritāte, tāpēc mūsu mērķis ir nodrošināt tādu iepirkšanās ātrumu un pieredzi, kas atbilst iedzīvotāju straujajam dzīves ritmam un prasībām. Inovācijas un digitālo tehnoloģiju ieviešana klientu servisa pilnveidošanā ļaus mums šo mērķi sasniegt, “K Senukai Ozols” nodrošinot modernāko iepirkšanās pieredzi DIY jeb dari pats tipa veikalos Latvijā,” saka “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas.

“K Senukai Ozols” būs tādi inovatīvi digitālie risinājumi kā konsultantu izsaukšanas sistēma, ātra iepirkšanās, pateicoties mūsdienīgam noliktavas vadības risinājumam, pašapkalpošanās un ātrās apkalpošanas kases, kā arī interaktīvs ekrāns, kas palīdzēs klientiem labāk orientēties veikalā.

Kosultantu izsaukšanas sistēma

Lai ātri saņemtu speciālistu konsultāciju, “K Senukai Ozols” veikalā klienti varēs ērti izsaukt konsultantu, izmantojot kādu no 19 klientu servisa stendiem, kas būs izvietoti tirdzniecības zālē. Tajos ar vienas pogas palīdzību varēs aktivizēt konsultanta izsaukšanas sistēmu. Katrs konsultants strādās ar personalizētu audio sistēmu – austiņām un mikrofonu, kas ļaus ne tikai ātri reaģēt uz klientu pieprasījumiem, bet arī operatīvi sazināties ar kolēģiem, efektīvi sadalot darbus un nepieciešamības gadījumā, palīdzēt kolēģiem no citām nodaļām, tādējādi nodrošinot ātru klientu apkalpošanu.

Ātrāka iepirkšanās, pateicoties modernai noliktavas vadības sistēmai

“K Senukai Ozols” būs iespēja ātri veikt liela apjoma dažāda sortimenta pirkumus, pateicoties inteliģentajai noliktavas vadības sistēmai. Pēc attālināta pieprasījuma tā operatīvi atradīs informāciju par nepieciešamajām precēm un klients saņems īsziņu ar laiku, kad viņa pasūtījums ir sakomplektēts un gatavs saņemšanai. Vajadzības gadījumā klientam būs iespēja veikt pasūtījumu ar piegādi, kas līdz 4 stundu laikā tiks nodrošināta jebkurā vietā Rīgā.

Eletroniskās cenu zīmes

Lielveikalā “K Senukai Ozols” tiks ieviestas elektroniskās cenu zīmes, nodrošinot aktuālu, precīzu un pārskatāmu informāciju pircējiem, kā arī būtiski atvieglojot veikala darbinieku ikdienu. Papildu informācijai par cenu, pircēji varēs uzzināt arī visu tehnisko informāciju par interesējošo produktu.

Pašapkalpošanās un ātrās apkalpošanas kases

“K Senukai Ozols” būs pirmais veikals Latvijā tā sauktajā “Do it yourself” jeb “Dari pats” segmentā, kurā būs pašapkapošanās kases. Divās no astoņām pašapkalpošanās kasēm norēķinus būs iespējams veikt arī skaidrā naudā. Ja pirkums sastāvēs vien no dažām precēm, ātri un ērti klients varēs norēķināties par tām kādā no četrām ātrās apkalpošanas kasēm.

Digitāla platforma, kas palīdzēs klientiem orientēties

Klientu ērtībai veikalā būs pieejams interaktīvs ekrāns ar digitālā formātā pieejamu veikala karti un informāciju par interesējošām precēm un produktu kategorijām, nodrošinot vajadzīgo preču atrašanu īsā laikā. Ar šī ekrāna palīdzību klienti varēs arī uzzināt par aktuālākajiem piedāvājumiem un īpašajām akcijām. Interaktīvais ekrāns būs ērti izmantojams arī cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem.

Kā iepriekš ziņots, Baltijā lielākais “K Senukai” veikals atradīsies Rīgā, Mazajā Rencēnu ielā 1, jaunajā tirdzniecības centrā “Ozols”, kas ir atvērts kopš vasaras vidus. Tajā jau darbojas pārtikas lielveikals “Rimi”, aptieka, ātrās apkalpošanas restorāns “Hesburger” ar “Drive-in” auto kasi un citiem veikaliem, kas apmeklētājiem piedāvā ikdienas preces un pakalpojumus. Vairāk nekā 20 000 m2 plašajā “K Senukai Ozols” lielveikalā klientus apkalpos un konsultēs 200 cilvēku liela komanda.

Pievienot komentāru