autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Gobzems: Man ir kauns, ka KPV LV no zelta balss ir kļuvusi par Vienotības marioneti

Partijas KPV LV īsā laikā no zelta balss ir nolaidusies līdz “Vienotības” marionetei, nepildot savus solījumus un pieviļot visus valsts iedzīvotājus un tautiešus ārvalstīs, sociālajā tīklā “Facebook” norāda Saeimas deputāts Aldis Gobzems.

“KPV LV partijas biedri un vēlētāji, kongresa delegāti, domās esmu kopā ar Jums. Atļaujiet man, kā formālam partijas KPV LV biedram, jo neesmu saņēmis oficiālu, juridisku apliecinājumu tam, ka esmu izslēgts no partijas, uzrunāt Jūs un izteikt savas domas par visu, kas noticis, notiek un var notikt ar partiju un jauno politiku, par kuru visi kopīgi iestājāmies. Vēlos dalīties ar Jums savās domās, paskatoties uz notikumiem ar jebkura partijas biedra acīm, sākot no brīža, kad sākās pirmās sarunas par partijas dibināšanas vajadzību. Kādas bija idejas? Par ko iestājamies ikkatrs brīdī, kad kļuvām daļa no partijas? Ko darījām? Ko apsolījām? Kur esam šodien? Ko esam paveikuši?,” raksta Gobzems.

“Mūsu kopīgā ideja bija vecās politikas nomaiņa. Uzvara pār veco politiku, kur ar drosmīgu rīcību, nebaidoties par krēsliem, sludinātās idejas un tautas intereses stāv augstāk. Mēs apbraukājām vairāk kā 130 Latvijas vietas, cilvēkiem acīs skatoties sakot – 28 gadus pie varas esošā politika ir piedzīvojusi fiasko, cilvēki turpina aizbraukt, mēs kā valsts izmirstam, ko apliecina arī Eurostat prognozes nākamajiem 30 gadiem. Mēs solījām to mainīt ar radikālu, drosmīgu rīcību, samazinot valsts sektoru, likvidējot savējo bīdīšanu amatos un tā tālāk. Mums noticēja vairāk kā 120 tūkstoši Latvijas pilsoņu. Mēs ieguvām 16 vietas Saeimā, kam daudzi neticēja. Un ne tikai 16 vietas, bet zelta balsi, kas deva tiesības noteikt dienaskārtību. Šis rezultāts ir materializēts nevis jaunā politikā, bet atdošanās politikā Vecajai Vienotībai. Ostās cilvēki, kuri nav partijas biedri vai vismaz partijā saskaņoti kandidāti, bet gan kādas vienas personas privāti čomi. Kur tagad ir jaunā politika?! Ko no tā ieguvusi sabiedrība un valsts tagad un ilgtermiņā? Ko no tā guvis ikviens partijas biedrs attālākā nodaļā Latvijā un diaspora ārvalstīs? Balsojums pret valsts sektora samazināšanu, balsojumi pret konstruktīviem opozīcijas priekšlikumiem, lai gan pirms vēlēšanām tika solīts nojaukt karteļus un klasisku pozīcijas-opozīcijas darbu. Balsojums par (un nevis pret) ministru, kuru pirms tam pasludināja par tādu, kas politiski un morāli atbildīgs Zolitūdes Maximas lietā, skaidri pasakot – tādam nav vietas politikā,” uzsver politiķis.

“Ko partija ir izdarījusi pēc vēlēšanām? Cik priekšlikumi no partijas programmas iesniegti? Es varu atbildēt – neviens. Pat koalīcijas padomi šobrīd sauc sadarbības padomes vārdā. Partija ir lielas izšķiršanās priekšā. Tās galvgalī ir persona, kas nav bijusi spējīga izdomāt nevienu ideju, nevienu programmas punktu. Kura vienmēr ir dzīvojusi uz citu sagatavotu un priekšā noliktu tekstu rēķina. Iespējams, tas izskaidro, kāpēc šī persona šobrīd ir klusa kā politiskais līķis, par kuru daudzi jo daudzi saka – nodevējs. Partijas valdē ir cilvēki, un nerunāju par visiem, kas savu labumu nostādījuši augstāk vai kas vienkārši no politikas saprot tikai tiktāl, cik cilvēks bez paša idejām saka priekšā to, ko viņam priekšā pateikuši citu partiju funkcionāri vai personīgie sponsori no Šveices. Kur tas ved? Tas KPV LV straujiem soļiem ved pretī politiskai kapsētai, kļūstot par citas partijas piedēkli labākajā gadījumā. Jo tas, ko KPV LV ir izdarījusi, nav ne drosmīgi, ne politiski gudri. Tas ir jaunās politikas fiasko. Tas ir farss, tāpat kā farss būs balsojumi partijas kongresā, kur uz apšaubāmu un apstrīdamu, notariāli neapstiprinātu pilnvaru pamata tiks noteikts gan kongresa kvorums, gan iepriekš izdomāti balsojumi (un es aicinu to apstrīdēt, jo šādi notariāli neapliecināti pilnvarojumi pakļaujas apstrīdēšanai tā iemesla dēļ, ka nav iespējams pārbaudīt pilnvaru izsniedzēju parakstu īstumu). Tāpat kā vecajā politikā. Tā notiek KPV LV,” uzskata Gobzems.

“Man ir kauns par to, tamdēļ atvainojos visiem partijas biedriem, atbalstītājiem un Latvijas sabiedrībai, ka KPV LV tik īsā laikā no zelta balss ir nolaidusies līdz Vienotības marionetei, nepildot savus solījumus un pieviļot visus valsts iedzīvotājus un tautiešus ārvalstīs. Šī rīcība ir kaitīgāka par jebkuru oligarha shēmu, jo KPV LV izdarīja sliktāko iespējamo izvēli – pievīla cilvēku cerības. Iespējams neatgriezeniski. Neskatoties uz minēto, apsolu, ka darīšu visu iespējamo, lai īstenotu visas iepriekš sludinātās idejas un solījumus, cik būs manos spēkos un iespējās. Jau jaunā politiskā veidolā. Tāpēc, ja Jums nav pieņemama atdošanās politika Vecajai Vienotībai, tad sekojiet. Mūsu laiks pavisam drīz pienāks!” nobeigumā pauž Gobzems.

Foto: F64

Pievienot komentāru