autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Bigbank aizdevums – Vienkāršība, Saprātīgums, Elastība

4

Bigbank tika dibināta 1992.gadā Igaunijā, Tartu. Tā specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Spānijā, kā arī mūsu pašu Latvijā. Vienkāršība, Saprātīgums un Elastība – šie ir trīs atslēgvārdi, kuri raksturo Bigbank. Ja Tev dzīvē ir pienākusi situācija, kad nepieciešams patēriņa kredīts, lai iegādātos kādu lietu vai apmaksātu rēķinus, Bigbank vienmēr Tev piedāvās pašu labāko un ātrāko risinājumu tieši Tavai situācijai.

Vienkāršība

Ja citās bankās aizdevuma pieteikumu izskata pāris dienu laikā, tad Bigbank piedāvā saņemt aizdevuma apstiprinājumu dažu minūšu laikā. Tev ir tikai jāizpilda aizdevuma pieteikums Bigbank mājaslapā, bankas pārstāvji izvērtēs Tavu situāciju un iespēju aizdevumu vēlāk arī atmaksāt un sniegs Tev ātru atbildi. Protams, vari to aizpildīt arī kādā no Bigbank klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā. Bigbank neatbalsta birokrātiju, tieši tā iemesla dēļ pieteikšanās aizdevumam ir ļoti vienkārša. Aizdevuma pieteikumā Tev ir jānorāda tikai vēlamā aizdevuma summa, termiņš, dati par sevi, kā arī informācija par citām kredītsaistībām, ja tādas ir.

Saprātīgums

Aizdevumam Bigbank iespējams pieteikties arī tad, ja esi citas bankas klients. Tev nav obligāti jābūt ilgtermiņa saistībām ar Bigbank. Tev ir pašam iespēja izvēlēties, savukārt Bigbank vienmēr piedāvās tos pašus nosacījumus, ko piedāvā arī saviem bankas pastāvīgajiem klientiem. Analizējot Tavu situāciju un aizdevuma pieteikumu, bankas pārstāvji vadās pēc labākajiem kreditēšanas principiem. Tas nozīmē, ja Tev būs nenokārtotas parādsaistības kādā citā bankā, vai arī Tavi ikmēneša ienākumi būs pārāk mazi, lai Tu varētu droši aizņemties jaunu aizdevumu, Bigbank aizdevumu atteiks.

Elastība

Bigbank nevadās pēc vienota scenārija. Rūpīgi tiek izvērtēta katra individuālā situācija. Ir iespēja pieteikties arī maksājumu atvaļinājumam. Tev būs iespēja maksāt tikai procentus vai arī kādu laiku nemaksāt neko. Protams, Tev pašam ir jāizvērtē, vai aizdevums ir tas, ko šobrīd spēj atļauties, jo Tu noteikti nevēlies maksāt soda procentus. Savukārt, ja, piemēram, būsi aizņēmies EUR 1000 ar termiņu uz 3 gadiem, bet pēc 2 gadiem Tev parādīsies brīvie naudas līdzekļi, tad droši varēsi atmaksāt visu atlikušo summu, nemaksājot nekādu papildus maksu vai sodu par to. Tev pašam ir iespēja izvēlēties, kad un cik Tu maksāsi katru mēnesi. Aizdevumiem var pieteikties visi Latvijas Republikas pilsoņi sākot no 20 gadiem.

Bigbank piedāvā

Bigbank piedāvā aizdevumus jebkurām dzīves situācijām. Piemēram, ja esi izlēmis iegādāties jaunu automašīnu, tad Bigbank auto kredīts būs labākais risinājums tieši Tev. Populārākais Bigbank aizdevums ir līdz EUR 10 000. Šajā gadījumā Tev ir jābūt vismaz 20 gadu vecam, kā arī Taviem ikmēneša ienākumiem jābūt virs EUR 230. Ja Tev nav nenokārtotas kredītsaistības un atbilsti iepriekšnosauktajiem faktoriem, tad varēsi saņemt aizdevumu.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Ja Tev nauda ir nepieciešama nekustamā īpašuma iegādei, remontas, rekonstrukcijai, labiekārtošanai, ātro kredītu apvienošanai, patēriņa kredīta restrukturizācijai, uzņēmējdarbības uzsākšanai, ES projektu līdzfinansēšanai vai privātiem tēriņiem, tad Tev piemērots būs kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tā ir iespēja saņemt aizdevumu ar termiņu līdz pat 15 gadiem. Savukārt kredīta summa varēs sasniegt 70% no nekustamā īpašuma vērtības. Bigbank piedāvā arī kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu BEZ ikmēneša maksājumiem ar termiņu līdz 1 gadam. Šajā gadījumā kredīta summa nedrīkstēs pārsniegt 60% no nekustamā īpašuma vērtības. To iespējams aizņemties līdz nekustamā īpašuma pārdošanai vai arī līdz iespējai atmaksāt visu summu pēc 1 gada. Bigbank piedāvā savus pakalpojumus visā Latvijā, kas nozīmē, ka nav nozīmes tam, vai Tu dzīvo galvaspilsētā vai arī lauku ciematā, Tev ir iespēja saņemt šos aizdevumus.

Kredītu apvienošana

Vēl viens pakalpojums, ko piedāvā Bigbank katram Latvijas pilsonim – kredītu apvienošana. Tā ir iespēja ikviena izdevīgi apvienot vairākus kredītus vienā. Tas nozīmē, ja Tev ir, piemēram, 3 kredīti dažādās kredītiestādēs, tad tā ir iespēja apmaksāt visus aizdevumus ar vienu ar mazākiem ikmēneša maksājumiem. Ja izvēlēsies kredītu apvienošanu, Tev būs iespēja saņemt jaunu aizdevumu līdz EUR 10 000.

Pirms aizņemies – padomā

Bigbank piedāvā saņemt kredītu ātri, ērti un arī izdevīgi, tomēr uz Taviem pleciem gulstas milzīga atbildība. Tev pašam ir jāizvērtē savas iespējas aizņemties. Ja šobrīd saproti, ka nevarēsi atlicināt naudu aizdevuma ikmēneša maksājumu veikšanai, tad labāk meklēt citas alternatīvas. Ja vēl šaubies par to, vai spēsi veikt ikmēneša maksājumus, tad ienāc Bigbank mājaslapā un sadaļā „Bigbank kalkulators”, ievadot vēlamo summu un termiņu, Tev parādīsies ikmēneša maksājuma apmērs. Izvērtē, vai varēsi to atmaksāt. Bigbank piedāvā maksāt arī no trešā mēneša, tomēr nevajadzētu paļauties uz to, ka, ja šobrīd Tev nav brīvu līdzekļu, tādi varētu pēkšņi uzrasties pēc 3 mēnešiem. Pieņem saprātīgu lēmumu. Ja esi izvēlējies pieteikties aizdevumam, tad zini, ka Bigbank ir drošākā izvēle aizdevumu noformēšanai!

Vairāk informācijas Bigbank.lv mājas lapā!

Pievienot komentāru