autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Gumijas paklājs – tīrība, ergonomika un komforts

Paklājiem mūsdienās ir ārkārtīgi daudz un dažādu veidu – jogas paklāji, kājslauķi, dzērienu paklāji bārā, mīksti paklāji mājvietā, mitrumu un netīrumus uzsūcoši paklāji, gumijas paklāji u.c. Katrs no veidiem pilda kādu funkciju, bet lielākoties tie tiek izmantoti tīrības nodrošināšanai.

Paklāju uzdevumi

Paklājiem ir vairāki uzdevumi, kas tradicionāli klasificējami četrās grupās.
Uzturēt tīrību. Lielākoties attiecināms uz kājslauķiem vai citiem paklāju veidiem pie ieejas durvīm. Piemēram, ieejas paklāji ar gumijas pamatni palīdz notīrīt netīrumus no apavu zolēm.
Nodrošināt atbalstu vingrošanas laikā. Šis paklāju veids ir paredzēts, piemēram, jogas vai citās sporta nodarbībās, kurās nepieciešams paklājiņš, lai vingrotu.
Pasargāt to, kas zem paklāja. Lielākoties cilvēki vēlas pasargāt grīdas segumu, piemēram, ir speciāli biroja krēslu paklāji. Arī mājas apstākļos cilvēki bieži vien izvēlas paklāju novietot tur, kur, visbiežāk uzturoties, var rasties grīdas seguma nodilums, piemēram, viesistabā, koridorā.

Šie ir pamata uzdevumi, ko veic paklāji, tomēr jāņem vērā, ka paklājiem pēc to veida ir arī citas kvalitātes un pielietojums. Kādas tās ir – noskaidrojiet tālāk rakstā!

Negaidīti ieguvumi, ko sniedz maināmie paklāji ar gumijas pamatni

Maināmie paklāji grīdām nodrošina tīrību un pasargā grīdas virsmu no nodiluma, tomēr atkarībā no to veida, tie var sniegt arī citus pārsteidzošus ieguvumus.
Veselība. Labas kvalitātes maināmie paklāji ar gumijas pamatni uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti, uzkrājot dažādas cilvēka veselībai kaitīgas vielas, tostarp alergēnus, un ierobežojot to izplatību telpās. Tāpat ergonomiskie gumijas paklāji var tikt izmantoti pret nogurumu, tos ieteicams izvietot telpās, kur uzņēmuma darbiniekiem ir nepieciešams ilgu laiku pavadīt kājās stāvot. Nepiemērots grīdas segums darbiniekiem var radīt ievērojamas muskuļu sāpes vai pat traumas. Tāpat neatbalstošs grīdas segums var izraisīt nogurumu, arī kāju, muguras un kakla sāpes traucētas asins cirkulācijas dēļ. Ergonomiskais gumijas paklājs uzlabo darba kvalitāti un produktivitāti, samazinot slimošanas risku, potenciālo slimības dienu skaitu, traumas, kā arī nogurumu darba vietā.
Drošība. Komforta gumijas paklāji ir droša virsma, pa kuru pārvietoties, jo tie novērš paslīdēšanu un līdz ar to arī kritienus, kas var rezultēties traumā. Daudzviet uzņēmumos tiek izmantoti komforta gumijas paklāji, kas pasargā ne tikai tā darbiniekus, bet arī klientus un apmeklētājus, piemēram, peldbaseinos. Tāpat šie paklāji nodrošina papildu pretestību pret dažādām ķimikālijām un taukainām vielām, ar ko bieži nākas sastapties rūpnieciskos un ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumos.

Veselība, drošība un komforts ir tas, ko labs darba devējs vēlas nodrošināt saviem darbiniekiem. Izrādās, ka tam ir pavisam viegls risinājums – augstas kvalitātes komforta gumijas paklāji.

“Berendsen” – gumijas paklāji dažādām vajadzībām

“Berendsen” paklāju serviss piedāvā dažādu veidu gumijas paklājus, kas Jūsu uzņēmumā pildīs iepriekš minētās funkcijas. Ar tiem iepazīties varat tālāk rakstā.
Komforta paklājs. Parūpējaties par savu darbinieku labsajūtu ar “Berendsen” komforta paklāju, kas mazinās sāpes mugurā un locītavās, kā arī uzlabos darba produktivitāti. Paklājs ar gumijas apakšu, amortizējot cilvēka svaru, atbrīvo ķermeni, cīnās ar nogurumu, kā arī padara darbiniekus veselīgākus un laimīgākus. Jāpiebilst, ka paklājs arī samazina risku paslīdēt uz slidenas virsmas, ir apstrādāts ar antibakteriālu materiālu, kas neļaus baktērijām izplatīties, kā arī ir izturīgs pret taukainām vielām.
Ergonomiskais paklājs. Šis paklāja veids veic ergonomiskās funkcijas, ko novērtēs Jūsu darbinieki. Tāpat paklājs ir apstrādāts ar antibakteriālu pārklājumu, kas neļaus baktērijām vairoties. Jāpiemin, ka, rūpējoties gan par darbinieku, gan apmeklētāju drošību, paklājam ir iestrādātas slīpas malas, kas mazina risku aiz tā aizķerties.
Gumijas paklājs rupjo gružu savākšanai. Šie gumijas paklāji jeb skreiperi ir izturīgi un uzticami jebkādos laikapstākļos, tāpēc tie ir izmantojami ne vien iekštelpās, bet arī kā āra gumijas paklāji, papildus tie efektīvi savāc dažādus netīrumus, tostarp, dubļus un sniegu. Tie uzkrās lielāko daļu netīrumu jau pirms došanās iekštelpās, jo tā rievotais gumijas protektors efektīvi noņem rupjos netīrumus no apavu zolēm.

Paklāju servisa “Berendsen” piedāvājumā atradīsiet arī citus paklāju veidus, kas padarīs Jūsu uzņēmuma telpas tīrākas un drošākas.
Funkcionālie paklāji. Šajā grupā ietilpst kokvilnas, neilona un mikrošķiedras paklāji, kas attiecīgi – uzkrāj sausos netīrumus, uzsūc litriem ūdens, kā arī lieliski veic šīs abas funkcijas.
Dizaina un logo paklāji. Šie paklāju veidi uzkrāj netīrumus un neļauj tiem nonākt Jūsu uzņēmuma telpās. Izvēlaties paklāja dizainu un uzrunājiet savus klientus jau pie ieejas durvīm.

“Berendsen” piedāvā maināmo paklāju risinājumus ne tikai pie ieejas durvīm, bet arī citviet uzņēmuma telpās. Paklāji ļaus Jums ne tikai nodrošināt augstāku tīrības standartu, bet arī pasargāt savus darbiniekus.

Ieskatieties paklāju servisa “Berendsen” mājaslapā www.berendsen.lv sadaļā risinājumi, kur varat iepazīties ne tikai ar maināmo paklāju priekšrocībām, bet arī ar citiem uzņēmuma nodrošinātajiem pakalpojumu veidiem. Piešķirat savam uzņēmumam profesionalitāti, ko nodrošina “Berendsen” kvalitatīvais serviss!

Pievienot komentāru