autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Jaunā Samsung Galaxy S21 sērija – ekskluzīvas tehnoloģijas, kas pieejamas ikvienam

Samsung Electronics šonedēļ iepazīstināja ar trīs jaunajiem Galaxy S21 sērijas viedtālruņiem – Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G un Galaxy S21 Ultra 5G. Tajos apvienotas jaunas tehnoloģiskās inovācijas, kas paplašina viedtālruņu lietošanas iespējas, turklāt pirmo reizi Galaxy S21 Ultra iespējams lietot arī ar S Pen. Jaunie viedtālruņi izceļas ar profesionāla līmeņa kameru un košāko, viedāko ekrānu, kāds līdz šim ir bijis Galaxy sērijas modeļiem.

“Galaxy S21 sērijas inovatīvie risinājumi paplašinās iespējas, ko līdz šim varējām veikt ar viedtālruni. S21 atšķirīgais dizains ļaus izcelties – profesionālā kameru sistēma sniedz iespēju uzņemt elpu aizraujošus kadrus un pat visprasīgākajiem tehnoloģiju piekritējiem tiks nodrošināta nepieciešamā tālruņa funkionalitāte”, norāda Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā. “Ņemot vērā pagājušā gada globālo ekonomisko situāciju, īpaši svarīgi bija atrast veidu, kā samazināt jaunā Galaxy S21 cenu, kas Samsung arī ir izdevies. Salīdzinot ar Galaxy priekšgājējiem, jaunākie viedtālruņi nekad nav bijuši tik pieejami cenas ziņā,” uzsver Jurijs Bušmaks.

Samsung jaunās S21 sērijas viedtālruņi cenas ziņā ir pieejamāki nekā iepriekšējās S20 vai S10 sērijas modeļi. Latvijā jaunie viedtālruņi pieejami sākot no 859 EUR. Izmantojot Samsung Electronics Baltics piedāvāto Atpirkuma programmu un nododot atpakaļ veco ierīci, jauno S21 sērijas modeļa izmaksas būs vēl mazākas. Galaxy S21 sērijas viedtālruņiem pieejami dažādi atmiņas lielumi – 128GB un 256GB ar cenas atšķirību vien 50 EUR. Galaxy S21 Ultra modelim pieejama arī 512GB atmiņa.

No 2021. gada 29. janvāra Samsung Galaxy S21, S21+ un S21 Ultra būs iespējams iegādāties pie mobilo sakaru operatoriem, mazumtirdzniecības partneru veikalos, Samsung specializētajos veikalos un tiešsaistē Samsung.lv. Galaxy S21 Ultra būs pieejams gaistoši melnā un gaistoši pelēkā krāsā, S21+ pieejams gaistoši melnā, gaistoši pelēkā un gaistoši violetā krāsā. Mazākais S sērijas modelis – S21 – pieejams gaistoši rozā, gaistoši violetā, gaistoši pelēkā un gaistoši baltā krāsā.

Pirmo reizi Samsung savu produktu komplektā nav iekļāvis lādētāja adapteri. Kā Samsung ir noskaidrojis, arvien vairāk Galaxy ierīču lietotāju atkārtoti izmanto jau īpašumā esošos viedtālruņu aksesuārus, tajā skaitā arī lādētājus. Samsung uzskata, ka atteikšanās no lādētāja adaptera un austiņu iekļaušanas produktu komplektos ļauj samazināt elektropreču izmešu daudzumu un piekopt videi draudzīgu uzņēmējdarbību, kā arī samazināt ierīču gala cenu. Rūpējoties par lietotāju ērtībām, Samsung ražotajiem viedtālruņiem kopš 2017. gada un arī jaunajai sērijai tiek izmantots standarta USB-C tipa uzlādes vads, nodrošinot iespēju uzlādēt jaunās ierīces arī ar iepriekš iegādātiem uzlādes kabeļiem. USB-C vads ir iekļauts produkta komplektā, savukārt, nepieciešamības gadījumā, lādētāju varēs iegādāties pie mobilo sakaru operatoriem, Samsung specializētajos veikalos un tiešsaistē samsung.lv, sākot no 19,99 EUR (25W Fast charge EP-TA800N) vai 39,99 EUR (Wirless Charger PAD (EP-P1300T)).

Pārsteidzošas inovācijas ietvertas gaumīgā dizainā

Galaxy S21 sērija izceļas ar drosmīgu un neredzētu dizainu, kas to atšķir no citiem līdz šim radītajiem viedtālruņiem. Ikoniskās kontūrgriezuma kameras nemanāmi saplūst ar ierīces metāla rāmi, radot elegantu, bet tajā pat laikā efektīgu vizuālo tēlu.

Galaxy S21 ir radīts tiem, kas vēlas vienkāršu dizainu un kompaktu 6.2 collu ekrānu1, savukārt S21+ ar 6.7 collu ekrānu būs piemērots sporta spēļu un filmu piekritējiem. Galaxy S21 Ultra ir pēc izmēriem lielākais Galaxy S21 sērijas viedtālrunis ar 6.8 collu dinamisko AMOLED 2X ekrānu2, kas ir līdz šim inteliģentākais Samsung ekrāns.

Pirmo reizi lietotājam vairs nav jāizvēlas starp 120Hz atsvaidzes ātruma intensitāti un Quad HD+ displeju – S21 Ultra apvieno abus. Ekrāna atsvaidzes ātrums pielāgojas skatāmajam saturam amplitūdā no 10Hz līdz 120 Hz, nodrošinot gan labāko attēlu, gan ilgāku baterijas kalpošanas mūžu. Salīdzinot ar Galaxy S20, S21 Ultra nodrošina par 25% spilgtāku3 ekrānu ar 1500 vienību maksimālo gaišumu – gaišāko, kāds ir pieejams starp Galaxy viedtālruņiem. Par 50% uzlabotā kontrasta attiecība4 nodrošina kristāltīru attēla kvalitāti, pat atrodoties ārpus telpām dienasgaismā. Tāpat kā Galaxy S21 un S21+, arī Galaxy S21 Ultra ir ieviesis aizsegu acu komfortam5, kas palīdzēs mazināt acu nogurumu.

Samsung kamera – labākā savā klasē ar 64 reizes bagātīgākām krāsām
Galaxy S21 sērijas modeļi izceļas ar augstākās kvalitātes profesionālā līmeņa kameru sistēmu, sniedzot iespēju iemūžināt elpu aizraujošus, studijas kvalitātes attēlus dažāda veida apgaismojumā un vidē. Ar mākslīgā intelekta palīdzību iespējams filmēt un apstrādāt profesionālas kvalitātes video.

Galaxy S21 Ultra ir aprīkots ar četru objektīvu kameru – viena Ultra Wide kamera, viena platleņķa kamera un divas telefoto kameras. Tās aprīkotas ar 108MP profesionālā līmeņa sensoru, ar kuru var iemūžināt 12 bitu HDR attēlus ar 64 reizes bagātīgākām krāsām un vairāk kā trīs reizes platāku dinamisko amplitūdu6. Pirmo reizi ar Samsung viedtālruni ir iespējams filmēt 4K kvalitātes video ar 60 kadriem sekundē, izmantojot gan priekšējo, gan visas četras aizmugurējās kameras. Tas sniedz iespēju mainīt perspektīvas, nezaudējot kvalitāti.

S21 Ultra viedtālrunis aprīkots arī ar 100x Space Zoom funkciju, ko nodrošina pirmā Samsung Dual-tele lēcu sistēma – viena ar 3x optisko palielinājumu un otra ar 10x optisko palielinājumu. Tagad iespējams fiksēt skaidrus attēlus arī atrodoties tālu no objekta. Papildu tam Samsung ir uzlabojis Bright Night sensoru fotografēšanai vājā apgaismojumā. Jaunais tālummaiņas bloķētājs (Zoom Lock), fotogrāfējot un filmējot samazina ierīces trīcēšanu un tver skaidrākus attēlus ar 30x tālummaiņu Galaxy S21 un S21+ viedtālruņos.

8K kvalitātes cienīgi video

Galaxy S21 sērijas modeļos ir uzlabota 8K Snap funkcija, kas ļauj uzņemt kristāldzidrus attēlus no safilmētajiem 8K kvalitātes video materiāliem. Pat ātri kustīgos apstākļos videomateriāli būs vienmērīgi ar Super Steady video funkciju un uzlabotu 60 kadru nomaiņas ātrumu. Savienojot tālruni ar Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņām, var vienlaikus uztvert gan apkārtējās skaņas, gan balsi, izmantojot vairākus mikrofonus. Uzliekot jauno viedtālruni uz statīva un ieslēdzot video režīmu, bezvadu austiņas var izmantot kā savas balss mikrofonu un ierakstīt runu, kustības un fona skaņas.

Uzticama un ātra savienojamība ar citām ierīcēm

Pirmo reizi S sērijas vēsturē Samsung Galaxy S21 Ultra ir lietojams ar Wacom tehnoloģijas S Pen7. Tas lieliski noder gan pierakstu veikšanai, fotogrāfiju apstrādei un zīmēšanai, gan arī dokumentu parakstīšanai. Izmanto S Pen no Galaxy Note vai Galaxy Tab, vai arī iegādājies to atsevišķi.

Galaxy S21 Ultra ir viens no pirmajiem viedtālruņiem, kuram pieejams Wi-Fi6E savienojums8. Tagad iespējams izbaudīt lielāku datu plūsmu un ātrāku interneta savienojumu9. Papildus tam S21 Ultra nodrošina ātru un stabilu 5G savienojumu, lai nodrošinātu ātru video lejupielādi, labas kvalitātes video konferences zvanus un straumēšanu.

Drošība, uz kuru var paļauties

Revolucionārā kamera, ekrāns un savienojamības iespējas Galaxy S21 sērijas viedtālruņos tiek nodrošinātas ar advancētāko mikroshēmu palīdzību. Tās sniedz lielāku ātrumu10, augstāka līmeņa skaitļošanas jaudu un uzlabotu energoefektivitāti. Kad akumulators ir izlādējies, Samsung Galaxy S21 Ultra 50% uzlādi11 spēj sasniegt vien 30 minūšu laikā12.

Samsung Knox Vault nodrošina augstākā līmeņa drošību Galaxy S21 viedtālruņiem. Tagad uzņemtajiem fotoattēliem ir iespējams drošā veidā noņemt metadatus. Ar privātās dalīšanās (Private Share) funkciju Galaxy S21 lietotāji var izvēlēties, kam atļaut pieeju nosūtītajam saturam un cik ilgu laika periodu13.

Pieejamība

No 2021. gada 14. janvāra līdz 28. janvārim, pērkot iepriekšpārdošanā Galaxy S21 Ultra 5G viedtālruni, dāvanā būs iespējams saņemt Samsung Galaxy Buds Pro austiņas, kā arī Samsung Galaxy SmartTag. Iepriekšpārdošanā iegādājoties Samsung Galaxy S21 vai S21+, pircēji dāvanā saņems Samsung Galaxy Buds Live austiņas un Galaxy SmartTag.

Komentāri ir slēgti.