- Nozare.info - http://www.nozare.info -

Rīgā labākā autoskola – Presto

Mūsdienīgai un 21. gadsimta prasībām atbilstošai autoskolai jānodrošina ne tikai konkurētspējīga cena, profesionāls personāls un kvalitatīvs auto parks, bet arī jāiet roku rokā ar izmaiņām tehnoloģiju jomā un jāapmierina auditorijas vajadzības digitālajā vidē, lai aktīvais interneta lietotājs būtu apmierināts un justos ērti. Esošās iespējas internetā ļauj ikvienam komunicēt tiešsaistē un ātri saņemt atgriezenisko saiti un jaunāko informāciju. Tikai, vai autoskolas izmanto šo iespēju un attīstās līdzi?

Arī autoskolām jāiet līdzi tehnoloģiju attīstībai

Rīgā labākā autoskola [1] Presto ir vienīgā mācību iestāde Latvijā, kas patiešām iet līdzi laikam. Ne velti tā ir jauno vadītāju universitāte, kas saviem studentiem, un arī vienkārši auto nozares entuziastiem, piedāvā jaunu un unikālu mājas lapu presto.lv, kuras sniegtās iespējas būtiski ekonomē gan kursantu, gan pasniedzēju un instruktoru ikdienu. Jau pieteikties apmācībām auto moto skolā Presto ir pavisam vienkārši, jo jāizvēlas vien:

• Ērtāko filiāli,
• Apmācības kategoriju,
• Apmācības valodu,
• Vēlamos laikus no piedāvājuma.

Inovācijas Eiropas līmenī – distances līgums 3 min laikā

Presto Autoskola ir pirmā autoskola Eiropā, kas klientiem piedāvā noslēgt distances līgumu vien 3 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka nav jātērē laiks un līdzekļi, lai nokļūtu autoskolā uz vietas, bet to var izdarīt vienkārši jebkurā laikā un vietā. Iespējams noslēgt līgumu gan par teorijas, gan braukšanas apmācībām.

Pieteikties braukšanas nodarbībām var elektroniski

Auto moto skola Presto palīdz izvairīties no apgrūtinātās un sarežģītās braukšanas nodarbību saskaņošanas ar instruktoriem ar neskaitāmiem zvaniem vai īsziņām. E-pieraksta sistēma nozīmē to, ka pieejams ērts un funkcionāls elektroniskais pieraksts jeb kalendārs, kurā var pieteikties braukšanas nodarbībām sev ērtākajā laikā, arī brīvdienās un svētku dienās. Tā ir būtiska Presto kursantu priekšrocība, kas ļauj ekonomēt laiku. Kalendārā redzami visi auto moto skolas instruktori, tāpēc var pieteikties uz braukšanas nodarbībām pie vairāk kā viena instruktora. Tas ļauj apgūt braukšanas prasmes ātrāk un iegūt daudzpusējāku pieredzi.

Presto rūpējas par visiem auto vadītājiem

Arī citu autoskolu audzēkņi var izmantot e-pieteikšanos un pārbaudīt tās priekšrocības dzīvē, to skaitā arī jau esošie šoferi, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas un iegūt pieredzi aktīvajā ceļu satiksmē, piemēram, pensionāri vai šoferi, kas ikdienā dzīvo ārpus Rīgas un ir nedroši intensīvajās satiksmes stundās.

Medicīniskās izziņas iegūšana var būt ātra un ērta

Presto Autoskola piedāvā vienu no lielākajiem Medicīniskās Komisijas tīkliem Rīgā. Tas sniedz vairākas priekšrocības:

• Iespēja izvēlēties sev izdevīgāko no vairākiem veselības centriem – tuvāk mājām, tuvāk darbam vai tuvāk skolai;
• Medicīniskās komisijas apmaksu arī var mājas lapā un pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas e-pastā var doties uz veselības pārbaudi, negaidot rindu pie kases.

Par nodarbībām maksā mājaslapā

Šogad pieņemtie autoskolu noteikumi nosaka, ka maksāt instruktoram par braukšanas nodarbībām klātienē ir pretlikumīgi, tāpēc samaksai jānotiek caur autoskolu. Presto Autoskola arī šajā ziņā palīdz ietaupīt laiku – nav jānāk uz autoskolas filiāli iemaksas veikšanai, bet apmaksu var veikt izmantojot savu mājas lapas profilu.

Presto ir vērsta uz attīstību

Rīgā labākā autoskola [2] Presto ir 1. vietā starp lielajām autoskolām praktiskajā apmācībā un 1. vietā Latvijā starp lielajām autoskolām teorētiskajā apmācībā. Tā ir mūsdienīgākā autoskola visā valstī, un digitālie risinājumi un iespējas, ko sniedz Presto, ir pielāgoti, ieklausoties topošo vadītāju vēlmēs un atsauksmēs. Izvēlies līderi! Apmeklē presto.lv vai zvani 27748988 sīkākai informācijai.