autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Kādu LEGO® komplektu izvēlēties šajos Ziemassvētkos?

Vai arī Tavi bērni steidz rakstīt vēstules Ziemassvētku vecītim? Ja Tev sanācis ielūkoties šādā vēstulē, šogad noteikti Tu būsi labākais Ziemassvētku vecītis, taču, ja vēstule nonākusi Ziemassvētku pastā bez Tavas ziņas, tad viss, ko vari darīt, ir paļauties uz intuīciju. Lai izvēli padarītu kaut nedaudz vienkāršāku, esam izveidojuši LEGO® kārotāko pārsteigumu sarakstu.

Prieks un līksme mazākajiem rotaļu biedriem

Ar īpašo komplektu LEGO® DUPLO® Apkārt pasaulei (10805) mazie pētnieki varēs ceļot laivā vai lidmašīnā un iepazīt dažādus dzīvniekus un to dabisko vidi. Ar Lielo vilciena komplektu (10508) iespējams pārvadāt akmeņus pa dzelzceļu, izkraut tos ar funkcionējošu ceļamkrānu un uzpildīt degvielu nākamajam braucienam. Savukārt komplektā Lielā saimniecība (10525) ir viss, kas bērnam ir nepieciešams, lai atveidotu dzīvi laukos. Jautri rotaļājoties tumšo vakaru garās stundas paskries nemanot!

LEGO City un LEGO Technic komplekti ģimenes vīriešiem

Darboties kopā ir tik forši! Palīdziet policijai ieslodzīt ļaundarus City Cietuma salā (60130) vai pacelieties gaisā ar Policijas iecirkņa (60047) helikopteri un saskatiet bēgļus no augšas, pēc tam dzenieties viņiem pakaļ ar policijas auto un motociklu, iekams viņi pazūd pavisam. Policistiem vienmēr jābūt modriem!

Jaunos vīriešus, kurus aizrauj zinātne, noteikti vienaldzīgus neatstās komplekts Vulkānu izpētes bāze (60124). Vispirms jāatrod vieta, kur iekārtot bāzi, lai pētniekiem būtu ērti pieejams vajadzīgais aprīkojums. Pēc tam ar ekskavatoru un pašizgāzēju jāsaved akmeņi un jāsaskalda, lai iegūtu kristālus. Kā apskatīt vulkānu no augšas? Jāpalaiž drons! Lai dzīvo zinātne!

Automašīnu cienītāji uzstādīs jaunus rekordus un pārvarēs šķietami nepārvaramus šķēršļus ar Technic Bezceļa formulu (42037), Arktisko visurgājēju (42038) vai 24 stundu sacīkšu auto (42039). Ļaujieties jauniem piedzīvojumiem un izbaudiet triumfu kopā!

LEGO Friends un LEGO Elves komplekti jautrām labāko draudzeņu pēcpusdienām

Mīļajām draudzenēm būs iespējams iztrakoties Friends Atrakciju parka karuselī (41130) – nesteidzīgi aplūkot apkārtni, vizināties panorāmas ratā, vai iemēģināt brīvā kritiena torni. Kopā ar Andrea iespējams doties uz brīnišķīgo Livi popzvaigžņu māju (41135) – garderobē izvēlēties svārkus, izbaudīt skatu no balkona vai atpūties baseina malā kopā ar sunīti Cepumiņu. Ko vēl varētu darīt labākās draudzenes kopā? Izbaudīt fantastiskas brīvdienas Hārtleikas viesnīcā Grand Hotel (41101)! Ienākt caur rotējošajām durvīm greznajā viesnīcas foajē, kurā mirgo fantastiska lustra. Reģistratūrā draudzenes varēs paņemt atslēgas no Andreas tantes Sjūzenas un noglāstīt viesnīcas kaķi. Ar liftu jādodas uz otro stāvu, lai atrastu savu numuru un sagatavotos doties uz baseinu, kas atrodas uz jumta. Meitenēm patiks ienirt ūdenī un pēc tam pačalot atpūšoties sauļošanās krēslā ar tikko pagatavotu dzērienu no kokteiļu bāra.

Drosmīgās draudzenes varēs dodies uz Elves Raganas noburto ēnu pili (41180) vai Skairas noslēpumaino debesu pili (41078) un nokļūt maģijas pasaulē, kurā jāpiedalās Pūķu karalienes glābšanā (41179) un jāatrod burvju vārti, lai nosūtītu Emīliju Džounsu atpakaļ uz cilvēku pasauli!

LEGO NEXO Knights un LEGO Star wars komplekti fantastiskām cīņām

Ar jaunajiem NEXO Knights komplektiem Fortrex (70317), Jestro midzenis vulkānā (70323) un Axl transportlīdzeklis ar torni (70322) būs iespējams apturēt jebkuru briesmoņu uzbrukumu, atgūt melnās maģijas grāmatu un izplānot nākamo pārdrošo misiju, lai nepieļautu ļaunuma grāmatas nokļūšanu nepareizajās rokās! Komplektos iekļauti vairogi, kurus var noskenēt un iegūt NEXO spējas, lai turpinātu spēli drošā tiešsaistes vidē.

Star Wars pasaulē spraigā cīņa starp labo un ļauno nebeidzas. Ar komplektiem Vader TIE Advanced pret A-Wing Starfighter (75150), First Order Transporter (75103) un First Order Special Forces TIE fighter (75101) bērnam iespējams atveidot iespaidīgākās kaujas ainas no filmas Star Wars, izmantot jaunākos šaujamieročus un sakaut pretinieku. Ļaunums nekad nepadodas, taču šie ir lieliski modeļi, lai labais vienmēr uzvarētu!

 

Pievienot komentāru