autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Iedzīvotāji atzinīgi novērtē „Dzintars” jauno nākotnes produktu sēriju

Baltijas un Skandināvijas valstīs lielākais parfimērijas un kosmētikas izstrādātājs un ražotājs „Dzintars” turpina strauju attīstību. Šobrīd uzņēmums izstrādājis jaunu nākotnes produktu sēriju „Future Formula”, ko atzinīgi paspējuši novērtēt vairums pircēju, tāpat „Dzintars” pieteicis dalību konkursā „Latvijas Eksportprece 2017”, ko organizē Latvijas uzņēmējdarbības un attīstības centrs (LUAC) ar mērķi paust atzinību, novērtēt un vēlreiz atgādināt par Latvijā esošiem un strādājošiem uzņēmumiem, kas ražo un eksportē augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, kas tādējādi nes Latvijas vārdu pasaulē.

„Dzintars” speciālisti pēdējo gadu laikā strādājuši pie principiāli jaunas, nākotnes kosmētikas produktu sērijas radīšanas sejas ādas atjaunināšanai. Tas tika panākts, apvienot jaunākos biotehnoloģijas sasniegumus, dabīgu relikta izcelsmes produktu sastāvdaļas un augsti efektīvu peptīdu unikālās īpašības, kā arī uzlabojot veidu to iekļūšanai ādas dziļākajos slāņos, izmantojot speciālas nesējvielas-transportierus.

“Kāpēc, runājot par “Future Formula”, mēs lietojam vārdus: know-how, revolucionārs, unikāls? Mēs visi, kā arī viss dzīvais uz mūsu planētas, sastāvam no atomiem, taču tikai to pareizā kombinācijā un īpašas apvienošanās rezultātā, ir iespējama dzīvība. “Dzintars” noslēpums un “Future Formula” produktu sērijas spēks ir tieši pareizā kombinācijā izmantotas labākās, efektīvākās un iedarbīgākās aktīvās sastāvdaļas. “Dzintars” vienmēr ir sekojis principam: kosmētikai ir jābūt dabīgai un efektīvai!” norāda AS “Dzintars” valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs.

„Future Formula” sērija sastāv no trīs līnijām, kas ir radītas uz vienotas, unikālas bāzes pamata un ir paredzētas plašām vecuma un ādas tipu grupām.

Viena no tām atbild par reģenerāciju un liftingu. Šajā līnijā tiek izmantoti melnie ikri, kas aktīvi piedalās ādas reģenerācijas, atjaunošanās, barošanas un mitrināšanas procesos. Šīs līnijas produkti garantē 4 nedēļu laikā samazināt grumbu dziļumu par 15% , stimulē kolagēna sintēzi + 100%, kā arī stimulē hialuronskābes izstrādi + 174%.

Turpretim „Future Formula” līnijā, kas atbild par atjaunošanu un liftingu tiek izmantotas cilmes šūnas.

Augu cilmes šūnu ieguve un izmantošana ir jaunākais sasniegums biotehnoloģiju jomā ādas cilmes šūnu efektīvai aizsardzībai un augšanai. Ābolu, ēdelveisa un ceļteku augu cilmes šūnu kompleksam piemīt milzīgs potenciāls, tas stimulē šūnu atjaunošanos, ādas cilmes šūnu augšanu, apgādā tās ar enerģiju, satur vielas, kas nepieciešamas ādas pilnīgai atjaunošanai, un tādējādi novērš ādas novecošanu, cīnās ar vecuma radītām izmaiņām, tam piemīt arī atjauninoša iedarbība.

Un trešajā līnijā izmantots gliemežu ekstrakts un šī līnija arī atbild par atjaunošanu un liftingu. Kāpēc gliemežu? Jo gliemežu ekstrakts noņem atmirušās šūnas, atjauno ādu, stimulē elastīna un kolagēna sintēzi, tam piemīt antioksindanta, mitrinoša un pretiekaisuma iedarbība, tas arī samazina pigmentācijas plankumus, tādējādi 4 nedēļu laikā samazinās grumbu dziļumu par 15%, tiek stimulēta kolagēna sintēzi + 100%, kā arī stimulē hialuronskābes izstrādi + 174%.

Ņemot vērā, ka „Future Formula” produktu testēšanā piedalījās vairāk nekā 1000 cilvēku, kas apliecināja kosmētisko līdzekļu efektivitāti un, ko pierāda arī klīniskie pētījumi un ādas fizioloģisko parametru mērījumi ārstu-dermatologu un oftalmologa uzraudzībā, kā arī eksperta-toksikologa ekspertīze, varam droši apgalvot, ka tieši Latvijā ražoti produkti ir tie, kuru kvalitāte aug ik brīdi, pārliecinot ne tikai vietējos, bet arī citu valstu iedzīvotājus.

Pieteikties dalībai konkursā “Latvijas Eksportprece 2017″ tiek aicināts ikviens uzņēmums, kas Latvijā ražo produktus ne vien vietējam, bet arī starptautiskam tirgum.

Konkursa uzvarētāji varēs izmantot “Latvijas Eksportprece ” marķējumu, tādējādi uzsverot savu produktu vai pakalpojumu pievienoto vērtību vietējā tirgū, kā arī ārzemju tirgos preces būs iespēja marķēt ar “Quality Product of Latvia” kvalitātes zīmi preču zīmi.

Sekot “Dzintars” jaunumiem iespējams šeit:

Facebook: https://www.facebook.com/dzintarscosmetics/
Instagram: https://www.instagram.com/dzintars_cosmetics/
Youtube: https://www.youtube.com/user/DzintarsLV

Iepazīties ar jauno “Future Formula” sēriju varat Dzintars e-veikalā: www.dzintars.com

Pievienot komentāru